Home / O nas

O nas

ROBY WOOD

Firma powstała w 2017 roku. Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna, sklejki, płyt MDF i pochodnych. Wdrożylismy technologię numeryczną CNC co pozwala na bardzo precyzyjne wykonanie elementów zarówno dekoracyjnych jak i konstrukcyjnych. .

W naszej ofercie produkcyjnej znajdują się przedmioty użytkowe o indywidualnym charakterze, wytwarzane w krótkich seriach lub pojedynczych sztukach. Produkujemy skrzynki, pudełka, opakowania drewniane, kuferki z przeznaczeniem do decoupage, instrumenty muzyczne i akcesoria. Wyroby wykonane z materiałów drewnianych, drewnopochodnych.
Projektujemy indywidualne zamówienia będące efektem samodzielnego projektu lub przeróbek z materiałow nowych, bądź pochodzących z odzysku. Produkt kierowany jest do klienta indywidualnego poszukującego oryginalnych i niepowtarzalnych akcesoriów i elementów wyposażenia wnętrz, ogrodu ( akcesoria użytku domowego, skrzynki drewniane , producent skrzynek z drewna , meble ogrodowe itp.)

Produkty

Produkty użytkowe przeznaczone do nauki i samorealizacji, uprawiania hobby i spełniania życiowych pasji. Produkt skierowany do klienta indywidualnego jak również do określonych grup społecznych ( uczniowie szkół muzycznych, ognisk muzycznych, świetlic wiejskich i terapeutycznych oraz innych ) i instytucji (szkoły, instytucje kulturalne tj. Domy Kultury, świetlice terapeutyczne, Warsztaty Terapii itp.) zajmujących się bezpośrednio wykorzystaniem produktów ( instrumenty i akcesoria muzyczne, pałki rózgi)

Przedmioty użytkowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży wykonywane na indywidualne zamówienia ( zabawki ogrodowe , meble ogrodowe, gry planszowe dostosowane do potrzeb klienta ze względu na ich nietypową wielkość itp.)

Design by R.W.