Półki heksagon

Półki heksagon HONEY HONEY

Witajcie w świecie heksagonów, unikatowych sześciokątnych półek. W Roby Wood każdy heksagon to perełka. Od naturalnego drewna, z którego heksagon jest niewiarygodnie piękny do barw od a do z. Kolory hexagonów proponowane przez nas to tylko namiastka . Każdy zamówiony heksagon możemy ...

Półki heksagon HONEY HONEY

Witajcie w świecie heksagonów, unikatowych sześciokątnych półek. W Roby Wood każdy heksagon to perełka. Od naturalnego drewna, z którego heksagon jest niewiarygodnie piękny do barw od a do z. Kolory hexagonów proponowane przez nas to tylko namiastka . Każdy zamówiony heksagon możemy wykonać w takim kolorze jaki zaproponuje klient. Nie ma więc problemu z dostosowaniem półek do wnętrza, koloru ścian. Nie musisz martwić się , że heksagony , które tak bardzo ci się podobają nie będą pasować do wystroju twojego mieszkania. Kształt heksagonowym sprawia również , że zestaw trzech sześciokątnych półek zawieszać można na każdy możliwy sposób. Na specjalne życzenie malujemy także heksagony w trzech różnych kolorach w zestawie. Widzisz ile możliwości daje zakup heksagonowych półek.
Przyjrzyjmy się bliżej naszym heksagonowym póleczkom. Zestaw drewnianych hexagonów to trzy półki sześciokątne w rozmiarach od największej do najmniejszej. Półki są solidnie klejone i szlifowane. W zestawie z hexagonami zawieszka i kołki.
Standardowe rozmiary:

Mały: 29 x 23 x 10 cm 
Średni: 32 x 27 x 10 cm 
Duży: 35 x 30 x 10 cm 


Istnieje możliwość zamówienia zestawów heksagonów w rozmiarze i kolorze z podstawowej palety kolorów RAL podanym przez klienta.

Więcej

Półki heksagon Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów