Składanie reklamacji

Dokładne informacje związane z reklamacjami zawarte są w Regulaminie.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. W przypadku reklamacji / odstąpienia od umowy należy dołączyć pisemne oświadczenie odstąpienia od umowy, przedmiot oraz dowód zakupu. 

Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, nr rachunku bankowego (w przypadku zwrotu pieniędzy) wskazanie numeru zamówienia i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

Wzór oświadczenia [do pobrania]:

[Protokół reklamacji/zwrotu zakupionego towaru doc.]

[Protokół reklamacji/zwrotu zakupionego towaru pdf.]

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia odstąpienia od umowy przez konsumenta, Sprzedawca zwraca pieniądze w ciągu 14 dni roboczych lub wymienia przedmiot na nowy fabrycznie od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy.

Nie odbieramy zwrotów wysłanych za pobraniem - wyłącznie listem poleconym lub zwykłą paczką.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki, sporządzonego w chwili odbioru towaru, w obecności kuriera/listonasza i za jego potwierdzeniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać odpowiedni protokół uszkodzenia. Brak takiego protokołu świadczy o tym, że klient odbiera pełnowartościowy towar i zgodny z zamówieniem. 

2.Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


ROBY WOOD sp. z o.o
Jeziorna 26
62-400 Słupca

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

ROBY WOOD  sp. z o.o
Jeziorna 26
62-400 Słupca

Zwracany towar nie moze być użytkowany. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia zwrotu jeśli Klient odeśle towar z widocznymi śladami użytkowania lub z otwartym opakowaniem.